1 / 6
Gradezen plac zad klanica-Dobrosane 6627 m2
По Договор
23.06.2022 08:39

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

6627 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava delliva niva od 6.627 m2 vo Dobrosane. Nivata se naoga zad klanica, pogodna za gradenje na industriski objekt - KP 742.

Cena po dogovor.
Telefon: 076 620 963 Trajce

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Контакт во огласот
Потврден огласувач
Телефон во огласот
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам