1 / 3
Се Продава Куќа
1 €
Цената не е фиксна
23.08.2021 22:22

Куманово / Куманово

Број на соби:

7

Квадратура:

140 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

417 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1970

Година на реновирање:

2001

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ул. Теофан Економов бр.31

Се продава куќа со гаража и вкупно дворно место од 417м2 на ул. Теофан Еконмовов бр.31 населба Гоце Делчев локација Трговски.
Цена по договор.
Информации на: 075 929 097

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075929097
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам