1 / 10
Издавам стан
1 €
19.11.2022 21:44

Куманово / Куманово

Број на соби:

2

Квадратура:

38 m²

Греење:

Струја

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ѓуро Ѓаковиќ 2

Издавам ексклузивно наместен еднособен стан во центар на градот. Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Zoran
Потврден огласувач
070505625
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам