1 / 2
Plac niva
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.10.2022 12:26

Куманово / Куманово

Квадратура:

7200 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava niva plac na pat rajkova kukja nikujane izleguva na patot vo povrsina od 3391m2 so cist imoten list. Placot e so katastarski indikacii КП 2532 заведен во имотен лист 343 за катастарска општина Горно Коњаре. Истиот можете да го најдете на следниот линк https://ossp.katastar.gov.mk/OSSP/
Се продава Плац нива во ладе на 100 метри од главен пат пристапна со широк локален пат со катастарски индикации КП 3112 заведен во имотен лист 343 за катастарска општина Горно Коњаре. Cena po dogovor
Lice za kontakt Ljilja Djordjevic +381631698261 VIBER

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

111111
Потврден огласувач
0178888888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам