1 / 5
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО КУМАНОВО
1 €
27.08.2021 21:25

Куманово / Куманово

Број на соби:

9

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Васил Драгомански

Се продава куќа на многу добра локација, со прекрасен поглед на градот, реновирана со 4 тераси, уреден двор и гаража.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Snezana
Потврден огласувач
070338754
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам