1 / 11
Се продава семејна куќа
75.000 €
15.05.2022 16:39

Ѓорче Петров / Скопје

Број на соби:

6

Квадратура:

122 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

320 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2013

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

ул. 49 бр.58 Волково

Продавам самостојна семејна куќа во Волково која се наоѓа на 400м од Григос Маркет и 900м од автопат.Куќата е изградена во 2013 год. првиот спрат 70м2 е целосно уреден за живеење изолиран и со парно на дрва, вториот 50м2 е целосно затворен со прозори и внатрешни ѕидови но е во фаза на карабина. Приклучена е на водоводна и канализациска мрежа и е 50м до асфалт. Куќата е изградена целосно според проектната документација и се разбира има чист имотен лист.
За сите подетални информации можеме да контактираме преку вибер +491774485568 во работни денови после 17 часот

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Nikola
49 br 58
Потврден огласувач
+491774485568
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам