1 / 4
Se prodava kukja, kuka
1 €
21.03.2023 17:31

Куманово / Куманово

Број на соби:

8

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1960

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Trst 16

Se prodava kukja na ulica trst br.16 kumanovo
Podetalni informacii na tel
071-545-262

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
071616721
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам