1 / 8
Se izdava prodazno deloven prostor na atraktivna lokacija
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.12.2022 11:47

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se izdava prodazno deloven prostor na mosne atraktivna lokacija vo centarot na Skopje na bul. Koco Racin, vednas do Vero Jumbo. Se raboti za prostor od 200 do 400 m2 koj e vo izgradba vo zavrsna faza, i istiot moze da se adaptira soglasno potrebite na zainteresiranata stranka.

Cena po dogovor.

Kontakt: 075262061 Slavko

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се изнајмува од:

Dejan
Потврден огласувач
076440190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам