1 / 10
RENAULT CLIO 1.6i 108PS 2002 -AUTOGENEVA-
1 €
06.09.2021 14:27

Бутел / Скопје

Марка:

Renault

Модел:

Clio

Година:

2002

Гориво:

Бензин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

79 kw / 107 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

PRODADENO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AutoGeneva
Потврден огласувач
071866866
Испрати Е-маил до огласувачот

VW GOLF 5 2.0TDI 140PS 2007 -AUTOGENEVA-

1 €

FORD GALAXY 2.0TDCI 140PS 2008 7SEDISTA -AUTOGENEVA-

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам