1 / 1
Oksigenski boci vo sistem
350 €
24.01.2023 21:42

Тетово / Тетово

Prodavam oksigenski boci vosistem, so manometri i creva i pistol komplet, dobro socuvani

Telefon za kontakt 070555 174

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Potok
Потврден огласувач
070555174
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам