1 / 2
SHITET TRUALLI [RR. BAJRAM SHABANI]- СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ
По Договор
22.03.2022 12:00

Куманово / Куманово

Квадратура:

441 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Shitet trualli me gjithsej 441 m2.
Lokacioni ; Rruga Bajram Shabani BB - ngjitur me Dëshmitarët e Jehovait.
Numri i parceles ; 23636/8
Тrualli posedon Uje, Kanalizim, Leje per ndertim.
Cmimi sipas marrveshjes.


Се продава плац со вкупно 441 м2.
Локација : Ул. Бајрам Шабани ББ / До Јеховити Сведоци.
Парцела бр. 23636/8
Има струја,канал,вода и МАРКИЦИ ЗА ГРАДБА.
Цена по договор.


Kontakt ; Viber/Whattsap

+ 389 70 222 007
ALBAN

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Albano
Потврден огласувач
070222007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам