1 / 1
PLAC ZELENI RID
1 €
08.11.2022 18:36

Куманово / Куманово

Квадратура:

444 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam plac vo nas.Zeleni Rid na ul AVNOJ
pozadi maket martoni
poseduva kompletno uredna dokumentacija istiot e gradezen pred samiot plac ima kanal voda i struja
za podetalni informacii na tell 077997113 hristijan
07849363 oliver

ZAMENA ZA STAN

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

kiko
Потврден огласувач
077997113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам