1 / 8
Се продава куќа со плац и хала 160 m2
1 €
11.09.2021 13:04

Куманово / Куманово

Број на соби:

2,5

Квадратура:

60 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

1310 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

Населба Карпош

Се продава куќа со површина од 60m2, со плац од 1310m2 и хала од 160m2, на никуљки пат, поранешно стовариште за производство на ферт греди и бетонски столбови ШЕФ-Куманово
Цена по договор
Ласто 070 381 795 / 078 623 066
Се продава комплет опрема за производство на бетонски столбови (машина за исправање на бетонско железо, калапи, машина за плетење мрежа, вибро-стол)

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ласто
Потврден огласувач
0038970381795
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам