1 / 3
Pridržava na kuca
60.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.09.2021 14:03

Куманово / Куманово

Број на соби:

8

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1978

Година на реновирање:

2008

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

Karadacki Odredi br.27 (Potok Serava)

Hitno se prodavao kuca vo dobra sostojba. Tel.071992858

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Vesna Ilievska
Потврден огласувач
071992858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам