1 / 12
Delovi za Mercedes S clasa w221
1 €
27.09.2022 23:56

Куманово / Куманово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

S 320

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

85000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Delovi za Mercedes S clasa w221
Od evropski koli
Vo sekoje vreme
Roba so garancia

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам