1 / 7
3 tona Viluskar - Sumitomo - Benzin ^ 3m
По Договор
21.03.2023 08:42

Куманово / Куманово

Бренд: Sumitomo
Модел: 13FG30PAXIII25D
Носивост: 3000 Kg
Вис. на кревање: 3000 mm
Менувач: Автоматски
Погон: Бензин

🚛 Бесплатен транспорт и Гаранција! 🛡️

Проверен и тестиран со 5 контроли,
Гаранција 6 месеци / 400 раб часа

Обезбеден професионален сервис и оригинални резервни делови за сите вилушкари кои ги застапуваме. 🛠⚙️

Контакт:
📞 031 443 200

www.TERMALIFT.com.mk

#viljuskar #viljushkar #viluskar #vilushkar #viljuskari #viljushkari #forklift #forklifts #вилушкари #виљушкар #вилушкар #виљушкари #yale

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од: Претпријатие

ТЕРМАЛИФТ
Улица 100, Индустриска Зона, Karposh
Потврден огласувач
031443200
Испрати Е-маил до огласувачот

Viluskar Yale 2,0 Tona Dizel - Repariran - 2687

0 €

Nov Poluelektricen Staker - 1000 kg - 1600 mm + garancija

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам