Se prodava kuca so dvorno mesto
1 €
07.08.2022 12:30

Куманово / Куманово

Број на соби:

3,5

Квадратура:

75 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1000 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1969

Година на реновирање:

2013

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Zeleznicka Stanica

Se prodava kuca na Zeleznicka Stanica so dvorno mesto povece informacii na kontakt telefon Viber ili WhatsApp +3869907767

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

kontakt
Потврден огласувач
11111111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам