1 / 4
Prod.niva s.Supli Kamen pogodna za vikendica
5 €
15.09.2022 11:32

Куманово / Куманово

Квадратура:

2470 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam niva pogodna za vikendica ima struja izleguva na pat i reka...

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Sasko
Потврден огласувач
071601153
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам