1 / 10
Kukja pozadi poranesna ZIK Direkcija
120.000 €
02.08.2022 15:18

Куманово / Куманово

Број на соби:

7

Квадратура:

210 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Beogradska br.10

Se prodava kukja vo blizina na zelen pazar , pozadi poranesna Zik direkcija. Kukjata raspolaga so 210 m2 stanbena povrsina i 200 m2 dvorno mesto . Vkupna povrsina na parcela iznesuva 373 m2 .
Cena 120.000 €
Sifra : E3213

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI EXPERT
tel: 071 316 332
070 748 608
077 790 696

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Expert
Потврден огласувач
070748608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам