1 / 10
Kukja vo Bedinje
По Договор
02.08.2022 15:18

Куманово / Куманово

Број на соби:

6

Квадратура:

119 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

285 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

11 Noemvri

Se prodavaat 2 kukji vo isti dvor vo Bedinje ,vo blizina na bedinski most. Kukjite raspolagaat so vkupna stanbena povrsina 119 m2 i 285 m2 dvorno mesto . Vkupna povrsina na parcela iznesuva 412 m2 .
Cena po dogovor .
Sifra : E3214

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI EXPERT
tel: 071 316 332
070 748 608
077 790 696

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Expert
Потврден огласувач
070748608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам