1 / 9
Kuka vo selo DRAMCE
1 €
20.01.2022 00:23

Делчево / Делчево

Број на соби:

4

Квадратура:

1 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

21000 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

Selo dramce

Se prodava kuka so dvorno mesto 2.100 metri kvadratni vo selo dramce ima voda
Sobi 2
Salon golem
Kujna
Podrum golem
Druga pomosna kuca so podrum
Bavca za gradina so bunar so voda
Ima plevna odelno i prostoria za cuvanje stoka dobitok
Povece informacii na broj 077 500 132 mitko


Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Oglasi11
Потврден огласувач
077558215
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам