1 / 12
Kukja i plac od 4000 m2 - Nas. Zeleznicka
По Договор
02.08.2022 15:37

Куманово / Куманово

Број на соби:

4

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

4000 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Nas. Zeleznicka br.41

Se prodava kukja i plac od 4000 m2 vo naselba zeleznicka br.41 ( posle benziska pumpa Trgotim prva ulica levo ). Poveke informacii vo agencija Expert Nedviznosti .
Cena po dogovor .
Sifra : E3215

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI EXPERT
tel: 071 316 332
070 748 608
077 790 696

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Expert
Потврден огласувач
070748608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам