1 / 12
SHITET SHTËPIA AFËR MARKETIT ARDI KUMANOVË
199.990 €
29.09.2022 21:46

Куманово / Куманово

Број на соби:

4,5

Квадратура:

220 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

410 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2020

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Pavle Stanoev 12

SHTËPIA POSEDON TË GJITHA DOKUMENTAT....
INFOMATA
075324601

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Armend
Потврден огласувач
075324601
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам