1 / 9
IMT 539
4.000 €
Цената е фиксна
05.12.2022 11:15

Ресен

Traktorot e pali vozi! 1991 godina, so rotaciona pumpa, kompresor i ram. Ima pominato 1400 rabotni casa i e vo odlicna sostojba.

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078612156
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам