1 / 12
BMW 118d(facelift)143ps-2007
5.850 €
Цената не е фиксна
17.11.2022 00:21

Тетово / Тетово

Марка:

BMW

Модел:

118

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

BMW 118 D **FaceLift Start/Stop 143ps**
- 2007/2008 (FaceLift)
- KLIMA
- AUX
- START/STOP
- 2 KLUCI
- 210000 KM
- 16 FELGEN
- 4 Novi Gumi
- 2 ZONSKA KLIMA
- ELEKTRICNI STAKLLA
- ELEKTRICNI RETROVIZORI
- EXTRA SOCUVAN
-REGISTRACIA DO 12.07.2023070260513
070909942

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Tetov
Потврден огласувач
070260217
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам