1 / 9
Se prodava plac
100 €
06.06.2023 01:33

Илинден / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

5000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo Ilinden ( mesto Karagac ) so povrsina 5000m2.
Parceli: 822/1 . 822/2
Placot moze i da se iznajmuva za Parking za kamioni ili za magacini.
Pat do placot ima od mostot 7metri
Mob:078-856-884

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078856884
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам