Baram Kuca - Nudam zamena
100.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.09.2022 00:02

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

10

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Kumanovo

Se bara kuca, pozelno ponova gradba, nudam ponova gradba trosoben stan vo centar na gradot(bunarce)so moznost za doplata, vo zavisnost od vasata ponuda mozna zamena i za uste eden dopolnitelen stan od 48m2 so sopstvena garaza i podrum od 20m2 ili 60m2 so podrum od 9 m2(done bozinov) Preferiram samostojna kuca.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се бара / Можна е замена од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
070253835
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам