БАРАМ КУЌА - замена за стан
1 €
23.11.2022 14:58

Куманово / Куманово

Број на соби:

5

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Исток

Барам самостојна куќа (не лепенка) на мирна локација, со чиста документација. Може и недовршена.
Нудам замена за стан од 55м2, со сопствена гаража и подрум, на мирна локација (нас. Г. Делчев) со чиста документација.
Може реална моја доплата, во зависност од понудата.
САМО СЕРИОЗНИ ПОНУДИ !!!

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

《《《 K & A 》》》
Потврден огласувач
076547257
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам