1 / 9
Plac vo Pripor
58.000 €
24.08.2022 23:26

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

560 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam plac vo pripor na top lokacija .
Povrshina : 560 m2 . Placot se naoga na ul.Sava Kovacevikj br.22 , sproti zgradata na American Construction .
Na placot ima struja , voda i odvod .

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Toshe
Потврден огласувач
077 612 900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам