1 / 2
Се продава куќа
По Договор
27.09.2021 18:46

Куманово / Куманово

Број на соби:

5

Квадратура:

130 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

20 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1976

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Адреса:

Благој Стефковски - Гојчо бр.5

Се продава куќа од 100м2 и помошна просторија од 30м2 на улица "Благој Стефковски - Гојчо" бр.5. Може и замена за стан.
Информации на телефон:
078591730
031429710.
Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Томислав
Потврден огласувач
078591730
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам