1 / 9
Izrabotka na Hali , Magacini , Garazi
По Договор
23.06.2022 09:03

Куманово / Куманово

Vrsime izrabotka na metalni konstrukcii za Hali magacini so sendvic panel

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Milan
Потврден огласувач
071320338
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам