1 / 3
Се издава поволен деловен простор со одлична локација
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.07.2022 17:07

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Се издава деловен простор кој што е погоден за различни дејности.Се наоѓа во населба Бончејца,веднаш до детската градинка.Квадратурата е 31 m2 од кои 7 m2 се магацински простор. ЦЕНА ПО ДОГОВОР
Контакт телефон:070 639 139 ; 076 780 987

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се изнајмува од:

Валентина
Потврден огласувач
070639139
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам