1 / 2
СЕ ПРОДАВА НИВА ВО РОМАНОВЦЕ КУМАНОВО - ДУМУЗЛИЈА !!!
3 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.09.2022 22:09

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

4151 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

СЕ ПРОДАВА НИВА ВО КУМАНОВО, РОМАНОВЦЕ, МЕСТО ВИКАНО ДУМУЗЛИЈА, СО ПОВРШИНА ОД 4151 М2 !!!

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

BOJAN
Потврден огласувач
070244108
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам