1 / 3
СЕ ПРОДАВА НИВА ВО РОМАНОВЦЕ КУМАНОВО - ПРЖАР !!!
6 €
16.09.2022 16:59

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2856 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

СЕ ПРОДАВА НИВА НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА НА МЕСТО ВИКАНО ПРЖАР, СО ШАХТА СО СИСТЕМ ЗА НАВОДНУВАЊЕ, СО КВАДРАТУРА ОД 2856 М2, СЕ НАОЃА ВЕДНАШ ДО ПАТ ОД ДВЕ СТРАНИ !!!

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

BOJAN
Потврден огласувач
070244108
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам