1 / 3
СЕ ПРОДАВА НИВА ВО ТАБАНОВЦЕ ДО АВТОПАТ !!!
10 €
10.09.2022 21:07

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1617 m²

Тип на земјиште:

Градежно

СЕ ПРОДАВА НИВА ВО СЕЛО ТАБАНОВЦЕ, НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА ДО АВТОПАТ ПОГОДНО ЗА БЕНЗИСКА ПУМПА ИЛИ ДРУГ ОБЈЕКТ, СО ГОЛЕМИНА ОД 1617 М2 !!!
ЧАСЛАВ 071/492-652

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

BOJAN
Потврден огласувач
070244108
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам