1 / 10
CITROEN C2 1.4i 74PS VTR 2006 -AUTOGENEVA-
1 €
10.10.2021 18:43

Бутел / Скопје

Марка:

Citroen

Модел:

C2

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

54 kw / 73 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PRODADENO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AutoGeneva
Потврден огласувач
071866866
Испрати Е-маил до огласувачот

RENAULT MEGANE 1.9DCI 116PS 2006 -AUTOGENEVA-

1 €

VW JETTA 1.9TDI 105PS 2008 BLUEMOTION -AUTOGENEVA-

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам