1 / 8
SE PRODAVA KUKA VO BEDINJE
1 МКД
Цената не е фиксна
30.11.2022 09:58

Куманово / Куманово

Број на соби:

4

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2009

Година на реновирање:

2009

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Bedinje

SE PRODAVA KUKA VO BEDINJE SREDENA VNATRE KOMPLET SO NOVI STVARI OD NADVOR ISTO STAVENA FASADABEZ NIKAKVO VLOZUVANJE MOZE DA SE VSELI ODMA I ZA POVEKE INFORMACIJI NA TELEFON
076663328 076 902 606 NA PORAKI NE ODGOVARAM KUCATA NE E LEPENKA SO NIKOGO NAPOMENA KOJ E ZAINTERESIRAN NEKA SE JAVI PREDHODNO NA TELEFONSKI BROJ STO E NA OGLASOT

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

filip
Потврден огласувач
076663328 076902606
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам