1 / 3
Prodavam Brigistone 315/35/20 2br dobri
120 €
29.10.2022 19:06

Кочани / Кочани

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

315

Висина:

35

Дијаметар:

20

Prodavam Brighstone run flat 2br bez maana.. Za tie pari odlicni..

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077666166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам