1 / 7
Mole prospector Gold Detektor Zlato
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.10.2021 19:42

Тетово / Тетово

Mole prospector
Metal i zlato detector e tragac za dalecina do 20m i 15m pod zemja
Se polni so 220v
Polnenje od 2 do 10 casa
Moze da raboti 5-6 casa bes prekin
Skoro novo

Info: 070723987

GOLD
ZLATO
DETEKTOR

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава / Можна е замена од:

Gold Detector
Потврден огласувач
070723987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам