1 / 12
Аквариумски растенија (akvariumski rastenija)
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.03.2023 19:00

Чаир / Скопје

Продавам аквариумски растенија.
За повеќе информации за одредени видови на растенија и порачка контактирајте ме преку порака на вајбер или телефонски , праќам и по карго(На сликите се само неколку видови) ...

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Риби и Акваристика

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
072688124
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам