1 / 12
akcia akciaaaa adidas naik patiki 1390 de
1.190 МКД
29.05.2023 11:34

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

se prodava naik adidas patiki broe od 36 do 44 broj dostava po kargo niz cela makedonija za malo golemo vrsime zamena za bilo kakva informacija moze i na viber
072 242 805

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Се продава од:

dusko
Потврден огласувач
072242805
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам