1 / 7
Iznajmuvam ednosoben stan vo TC Biser
220 €
Цената е фиксна
05.02.2023 12:13

Аеродром / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Iznajmuvam ednosoben stan renoviran kompletno, polunamesten, atraktivna lokacija TC Biser. 40 kvadrati, nad XXL. Pogoden za kancelarija ili ziveenje. Greenje na inverter.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Pance
Потврден огласувач
070872772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам