1 / 2
Се продава апарат за заварување.
4.000 МКД
13.10.2021 18:25

Јегуновце / Тетово

Се продава апарат за заварување, Светлина Куманово, 160ампери.
Работи на 220/380
Апаратот е во исправна состојба и неговата тежина изнесува околу 30kg
Телефон за контакт:078/286-806

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
078286806
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам