1 / 2
GOLEM PLAC NA VLEZ VO S.ROMANOVCE
10 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.09.2022 16:59

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

3488 m²

Тип на земјиште:

Градежно

SE PRODAVA GOLEM PLAC VO S.ROMANOVCE, SO GOLEMINA OD 3488 M2, PAT IMA OD DOLNATA STRANA, MESTO VIKANO GLAVA , BROJ NA PARCELA 254/2 ROMANOVCE VON GRAD.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

BOJAN
Потврден огласувач
070244108
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам