1 / 5
Се продава спрат од куќа со посебен влез во Центар на градот
1 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.08.2022 11:19

Куманово / Куманово

Број на соби:

3

Квадратура:

65 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

12 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на реновирање:

95

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ул. Партизанска бр. 12

Се продава спрат од куќа со посебен влез во строг Центар на градот до кафеана Баба цана погоден и за деловен простор: сметководствено биро, школа, хостел и сл.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Миодраг
Потврден огласувач
070948192
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам