Magacinski prostor na povolna lokacija vo Kisela Voda
По Договор
19.07.2022 13:00

Аеродром / Скопје

Поволно се продава магацински простор во станбена зграда во К.Вода на поволна локација со квадратура од 206 м2.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Мартин
Потврден огласувач
076241754
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам