1 / 10
К2195, КАЈ ЧИФТЕ ФУРНИ, ОДРЖАНА КУЌА, СО МАРКИЦА
35.000 €
18.05.2022 18:51

Битола / Битола

Број на соби:

4

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

25 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

КАЈ ЧИФТЕ ФУРНИ

К2195, КАЈ ЧИФТЕ ФУРНИ, ОДРЖАНА КУЌА ПРИЗЕМЈЕ 37М2, КАТ 41М2, СО ДВОРЧЕ И ПОМОШЕН ОБЈЕКТ 16М2,ГОЛЕМА ТЕРАСА И МАРКИЦА ЗА ГРАДБА п+1, БЕЗ ПЛОЧА
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.MК 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

АГЕНЦИЈА СТРЕЛЕЦ
Потврден огласувач
070339404
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам