1 / 5
OTKUPUVAM kombinja za delovi PEUGEOT CITROEN FIAT
2.500 €
11.07.2022 21:46

Куманово / Куманово

OTKUPUVAM kombinja za delovi PEUGEOT CITROEN FIAT vo havarisana ili ispravna sostojba samo nad 2003 godina postari NE

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

AvtoAvramovski
Потврден огласувач
078 406 806
Испрати Е-маил до огласувачот

CITROEN JUMPY scudo expert 2011 god 1.6 hdi od CH tovarno

5300 €

ШТОП СВЕТЛА JUMPER BOXER DUCATO SHTOP

3500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам