1 / 11
Stopanski dvor 21.660m2 so objekti 1384m2 Crniliste
120.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.09.2022 23:32

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

1384 m²

Se prodava Stopanski dvor od 21.660m2 so objekti 1384m2 vo Crniliste, Sveti Nikole,

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава / Можна е замена од:

Riste
Потврден огласувач
072210332
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам