1 / 3
Stopanski objekt 382m2 Lozovo
19.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.09.2022 16:11

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

382 m²

Se prodava stopanski objekt od 382m2 so dvor 1000m2 vo Lozovo,

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава / Можна е замена од:

Riste
Потврден огласувач
072210332
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам